ІСТОРІЯ ЗДО

Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут ведеться,залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє родини і всієї країни.

На полянці біля якої протікає річка Кісва, побудований дитячий садок,в якому виховується 40 дітей і працює 16 працівників.

Дитячий садок був заснований в 1960 році. Це заклад,в якому створені належні умови,комфорт,необхідна навчально-дидактична база та розвиваюче середовище для створення особистості кожної дитини.

Ми повинні усвідомити – майбутнє ходить поруч з нами,майбутнє дивиться очима наших дітей. Якими очима? Довірливими? Закоханими? Відчуженими? Сповненими недитячих думок,острахів. Цей погляд залежить від нас дорослих. А від погляду цього залежить не багато- не мало.