Навчальний процес

Педагогічний колектив забезпечує надання дошкільної освіти на засадах особистісно-орієнтовного підходу за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку « Українське Дошкілля», « Впевнений Старт». Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти.

Навчання дітей у формі занять починається з 2-го року життя. Тривалість спеціально-організованих занять становить:

·       Ранній вік (2 рік життя) – до 15 хвилин.

·       Середній вік (4 рік життя) – до 25 хвилин.

·       Старший вік (5 рік життя) – до 30хвилин.

Тривалість перерв між заняттями – 10 хвилин. Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня і триває до 31 травня. У навчально-виховному процесі використовують такі форми організації діяльності дітей :

·       Інтегровані,

·       Комплексні,

·       Індивідуальні,

·       Індивідуально-групові,

·       Групові,

·       Фронтальні заняття.

Життєдіяльність дітей наповнюється цікавим змістом упродовж кожного дня й усього вікового періоду. При цьому орієнтиром у доборі засобів розвивального,виховного та навчального впливів на особистість є психологічний вік дитини та її життєвий досвід.